QMK432B7334KMHT
DigiKeys varenummer
587-5223-2-ND - Tape & Reel (TR)
587-5223-1-ND - Afskåret tape (CT)
587-5223-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
QMK432B7334KMHT
Beskrivelse
CAP CER 0.33UF 250V X7R 1812
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.33 µF ±10% 250V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
QMK432B7334KMHT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)