PAS1020LA3R0405
DigiKeys varenummer
587-2021-ND
Producenter
Producentens varenummer
PAS1020LA3R0405
Beskrivelse
CAP 4F 20% 3V THROUGH HOLE
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4 F (EDLC) superkondensatorerr 3 V Radial, Dåse 300mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PAS1020LA3R0405 Modeller
Kategori
Terminering
PC-ben
Producenter
Taiyo Yuden
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Radial, Dåse
Emballage
Bulk
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,394" diam. (10,00mm)
Kapacitans
4 F
Højde - Monteret (maks.)
0,866" (22,00mm)
Tolerance
±20%
Driftstemperatur
-25°C – 60°C
Spænding - Nominel
3 V
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
300mOhm