NR4018T220M det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Taiyo Yuden
På lager: 3.500
Similar
Abracon LLC
Pulse Electronics
Bourns Inc.
22 µH Halvafskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 590 mA 432mOhm maks. Ikke-standard