NR4012T100M det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Taiyo Yuden
På lager: 0
MFR Recommended
Taiyo Yuden
På lager: 2.320
Datablad
På lager: 758
Datablad
Similar
Pulse Electronics
Similar
Pulse Electronics
10 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 770 mA 288mOhm maks. Ikke-standard