NR4010T4R7M det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Taiyo Yuden
På lager: 0
MFR Recommended
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
4.7 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 750 mA 252mOhm maks. Ikke-standard