NR3015T2R2M
DigiKeys varenummer
587-1648-2-ND - Tape & Reel (TR)
587-1648-1-ND - Afskåret tape (CT)
587-1648-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
NR3015T2R2M
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 1.5A 72 MOHM SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µH Halvafskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 1.5 A 72mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
NR3015T2R2M Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
1,48A
Mfr
Afskærmning
Halvafskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
72mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Frekvens - Selvresonans
64MHz
Varestatus
Forældet
Driftstemperatur
-25°C – 120°C
Type
Tromlekerne, trådviklet
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,118" L x 0,118" B (3,00mm x 3,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,059" (1,50mm)