NR3010T4R7M
DigiKeys varenummer
587-1640-2-ND - Tape & Reel (TR)
587-1640-1-ND - Afskåret tape (CT)
587-1640-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
NR3010T4R7M
Beskrivelse
FIXED IND 4.7UH 780MA 228 MOHM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.7 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 780 mA 228mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
NR3010T4R7M Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
750mA
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
228mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Frekvens - Selvresonans
56MHz
Varestatus
Forældet
Driftstemperatur
-25°C – 120°C
Type
Tromlekerne, trådviklet
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,118" L x 0,118" B (3,00mm x 3,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)