MSRLL103SC7104MFNA01
DigiKeys varenummer
587-MSRLL103SC7104MFNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
587-MSRLL103SC7104MFNA01CT-ND - Afskåret tape (CT)
587-MSRLL103SC7104MFNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MSRLL103SC7104MFNA01
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 10V X7S 0204
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±20% 10V Keramiske kondensatorer X7S 0204 (0510 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MSRLL103SC7104MFNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL (omvendt geometri)
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0204 (0510 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,020" L x 0,039" B (0,52mm x 1,00mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,014" (0,35mm)