MSRLA165SC6475MTNA01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 4.000
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 3.975
Datablad
4.7 µF ±20% 4V Keramiske kondensatorer X6S 0306 (0816 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MSRLA165SC6475MTNA01
DigiKeys varenummer
587-MSRLA165SC6475MTNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MSRLA165SC6475MTNA01
Beskrivelse
CAP CER 4.7UF 4V X6S 0306
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL (omvendt geometri)
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0306 (0816 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,031" L x 0,063" B (0,80mm x 1,60mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)