MSASU31LSB7225KTNA01
DigiKeys varenummer
587-MSASU31LSB7225KTNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
587-MSASU31LSB7225KTNA01CT-ND - Afskåret tape (CT)
587-MSASU31LSB7225KTNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MSASU31LSB7225KTNA01
Beskrivelse
CAP CER 2.2UF 50V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
MSASU31LSB7225KTNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)