MSASU21GSB7105MTNA01
DigiKeys varenummer
587-MSASU21GSB7105MTNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
587-MSASU21GSB7105MTNA01CT-ND - Afskåret tape (CT)
587-MSASU21GSB7105MTNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MSASU21GSB7105MTNA01
Beskrivelse
CAP CER 1UF 50V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
MSASU21GSB7105MTNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,053" (1,35mm)