MSASU063SB5221KFNA01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
På lager: 0
Datablad
Murata Electronics
Vishay Vitramon
220 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X5R 0201 (0603 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MSASU063SB5221KFNA01
DigiKeys varenummer
587-MSASU063SB5221KFNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MSASU063SB5221KFNA01
Beskrivelse
CAP CER 220PF 50V X5R 0201
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MSASU063SB5221KFNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)