MSAST063SB7332MFNA01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 6.413
Datablad
TDK
Cal-Chip Electronics, Inc.
3300 pF ±20% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0201 (0603 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MSAST063SB7332MFNA01
DigiKeys varenummer
587-MSAST063SB7332MFNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MSAST063SB7332MFNA01
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 25V X7R 0201
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MSAST063SB7332MFNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)