MSAST063SB7152KFNA01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
På lager: 0
Datablad
YAGEO
YAGEO
TDK
Murata Electronics
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
KYOCERA AVX
1500 pF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0201 (0603 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MSAST063SB7152KFNA01
DigiKeys varenummer
587-MSAST063SB7152KFNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MSAST063SB7152KFNA01
Beskrivelse
CAP CER 1500PF 25V X7R 0201
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MSAST063SB7152KFNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)