MSAST042SCG910JWNA01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
91 pF ±5% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 01005 (0402 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MSAST042SCG910JWNA01
DigiKeys varenummer
587-MSAST042SCG910JWNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MSAST042SCG910JWNA01
Beskrivelse
CAP CER 91PF 25V C0G/NP0 01005
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MSAST042SCG910JWNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
01005 (0402 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,016" L x 0,008" B (0,40mm x 0,20mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,009" (0,22mm)