MSAST042SCG160JWNA01
DigiKeys varenummer
587-MSAST042SCG160JWNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
587-MSAST042SCG160JWNA01CT-ND - Afskåret tape (CT)
587-MSAST042SCG160JWNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MSAST042SCG160JWNA01
Beskrivelse
CAP CER 16PF 25V C0G/NP0 01005
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16 pF ±5% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 01005 (0402 metrisk)
EDA/CAD-modeller
MSAST042SCG160JWNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
01005 (0402 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,016" L x 0,008" B (0,40mm x 0,20mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,009" (0,22mm)