MSAST021SCG0R6BWNA01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.6 pF ±0,1pF 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 008004 (0201 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MSAST021SCG0R6BWNA01
DigiKeys varenummer
587-MSAST021SCG0R6BWNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MSAST021SCG0R6BWNA01
Beskrivelse
CAP CER 0.6PF 25V C0G/NP0 008004
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
MSAST021SCG0R6BWNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
008004 (0201 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,010" L x 0,005" B (0,25mm x 0,13mm)
Tolerance
±0,1pF
Tykkelse (maks.)
0,005" (0,14mm)