MSASS45MSB5683MTNA01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
0.068 µF ±20% 630V Keramiske kondensatorer X5R 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MSASS45MSB5683MTNA01
DigiKeys varenummer
587-MSASS45MSB5683MTNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MSASS45MSB5683MTNA01
Beskrivelse
CAP CER 0.068UF 630V X5R 1812
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MSASS45MSB5683MTNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)