MSASQ21GSB7682MTNA01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
Walsin Technology Corporation
Knowles Syfer
Knowles Syfer
TDK
6800 pF ±20% 250V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MSASQ21GSB7682MTNA01
DigiKeys varenummer
587-MSASQ21GSB7682MTNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MSASQ21GSB7682MTNA01
Beskrivelse
CAP CER 6800PF 250V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MSASQ21GSB7682MTNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,053" (1,35mm)