MSASL042SB5472KWNA01
DigiKeys varenummer
587-MSASL042SB5472KWNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
587-MSASL042SB5472KWNA01CT-ND - Afskåret tape (CT)
587-MSASL042SB5472KWNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MSASL042SB5472KWNA01
Beskrivelse
CAP CER 4700PF 10V X5R 01005
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4700 pF ±10% 10V Keramiske kondensatorer X5R 01005 (0402 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MSASL042SB5472KWNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
01005 (0402 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,016" L x 0,008" B (0,40mm x 0,20mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,009" (0,22mm)