MSASL042SB5471MWNA01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
470 pF ±20% 10V Keramiske kondensatorer X5R 01005 (0402 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MSASL042SB5471MWNA01
DigiKeys varenummer
587-MSASL042SB5471MWNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MSASL042SB5471MWNA01
Beskrivelse
CAP CER 470PF 10V X5R 01005
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MSASL042SB5471MWNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Pakke/hus
01005 (0402 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,016" L x 0,008" B (0,40mm x 0,20mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,009" (0,22mm)