MSASJ219JB5106KTNA01
DigiKeys varenummer
587-MSASJ219JB5106KTNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
587-MSASJ219JB5106KTNA01CT-ND - Afskåret tape (CT)
587-MSASJ219JB5106KTNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MSASJ219JB5106KTNA01
Beskrivelse
CAP CER 10UF 6.3V X5R 0805
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF ±10% 6,3V Keramiske kondensatorer X5R 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MSASJ219JB5106KTNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)