MSASJ105SB5225MFNA01
DigiKeys varenummer
587-MSASJ105SB5225MFNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
587-MSASJ105SB5225MFNA01CT-ND - Afskåret tape (CT)
587-MSASJ105SB5225MFNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MSASJ105SB5225MFNA01
Beskrivelse
CAP CER 2.2UF 6.3V X5R 0402
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µF ±20% 6,3V Keramiske kondensatorer X5R 0402 (1005 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MSASJ105SB5225MFNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)