MSASJ063SC6224MFNA01
DigiKeys varenummer
587-MSASJ063SC6224MFNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
587-MSASJ063SC6224MFNA01CT-ND - Afskåret tape (CT)
587-MSASJ063SC6224MFNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MSASJ063SC6224MFNA01
Beskrivelse
CAP CER 0.22UF 6.3V X6S 0201
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.22 µF ±20% 6,3V Keramiske kondensatorer X6S 0201 (0603 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)