MSASJ042SB5152KWNA01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
1500 pF ±10% 6,3V Keramiske kondensatorer X5R 01005 (0402 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MSASJ042SB5152KWNA01
DigiKeys varenummer
587-MSASJ042SB5152KWNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MSASJ042SB5152KWNA01
Beskrivelse
CAP CER 1500PF 6.3V X5R 01005
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MSASJ042SB5152KWNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
01005 (0402 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,016" L x 0,008" B (0,40mm x 0,20mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,009" (0,22mm)