MSASH45MSB5105KTNA01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 756
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
1 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X5R 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MSASH45MSB5105KTNA01
DigiKeys varenummer
587-MSASH45MSB5105KTNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MSASH45MSB5105KTNA01
Beskrivelse
CAP CER 1UF 100V X5R 1812
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MSASH45MSB5105KTNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)