MSASH31LSB7334MTNA01
DigiKeys varenummer
587-MSASH31LSB7334MTNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MSASH31LSB7334MTNA01
Beskrivelse
CAP CER 0.33UF 100V X7R 1206
Detaljeret beskrivelse
0.33 µF ±20% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
MSASH31LSB7334MTNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)