MSASH105SCG560JFNA01
DigiKeys varenummer
587-MSASH105SCG560JFNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
587-MSASH105SCG560JFNA01CT-ND - Afskåret tape (CT)
587-MSASH105SCG560JFNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MSASH105SCG560JFNA01
Beskrivelse
CAP CER 56PF 100V C0G/NP0 0402
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
56 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
EDA/CAD-modeller
MSASH105SCG560JFNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)