MSASE219JB5225MTNA01
DigiKeys varenummer
587-MSASE219JB5225MTNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
587-MSASE219JB5225MTNA01CT-ND - Afskåret tape (CT)
587-MSASE219JB5225MTNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MSASE219JB5225MTNA01
Beskrivelse
CAP CER 2.2UF 16V X5R 0805
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µF ±20% 16V Keramiske kondensatorer X5R 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MSASE219JB5225MTNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)