MSASE063SB5222KFNA01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
På lager: 0
Datablad
Cal-Chip Electronics, Inc.
Murata Electronics
2200 pF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X5R 0201 (0603 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MSASE063SB5222KFNA01
DigiKeys varenummer
587-MSASE063SB5222KFNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MSASE063SB5222KFNA01
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 16V X5R 0201
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MSASE063SB5222KFNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)