MMRLJ219SC6475KTNA01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
4.7 µF ±10% 6,3V Keramiske kondensatorer X6S 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MMRLJ219SC6475KTNA01
DigiKeys varenummer
587-MMRLJ219SC6475KTNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MMRLJ219SC6475KTNA01
Beskrivelse
CAP CER 4.7UF 6.3V X6S 0805
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL (omvendt geometri)
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)