MMASU105SCG680JFNA01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Taiyo Yuden
På lager: 0
Taiyo Yuden
På lager: 7.351
Datablad
Walsin Technology Corporation
På lager: 319
Würth Elektronik
YAGEO
YAGEO
KEMET
KEMET
TDK
68 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MMASU105SCG680JFNA01
DigiKeys varenummer
587-MMASU105SCG680JFNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MMASU105SCG680JFNA01
Beskrivelse
CAP CER 68PF 50V C0G/NP0 0402
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MMASU105SCG680JFNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)