MLRLJ103SB5105MFNA01
DigiKeys varenummer
587-MLRLJ103SB5105MFNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MLRLJ103SB5105MFNA01
Beskrivelse
CAP CER 1UF 6.3V X5R 0204
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF ±20% 6,3V Keramiske kondensatorer X5R 0204 (0510 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL (omvendt geometri)
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0204 (0510 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,020" L x 0,039" B (0,52mm x 1,00mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,014" (0,35mm)