MLASU063SB7221MFNA01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Taiyo Yuden
På lager: 0
Walsin Technology Corporation
På lager: 0
Datablad
TDK
På lager: 20
TDK
220 pF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0201 (0603 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MLASU063SB7221MFNA01
DigiKeys varenummer
587-MLASU063SB7221MFNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MLASU063SB7221MFNA01
Beskrivelse
CAP CER 220PF 50V X7R 0201
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)