MLAST319LB5106MTNA01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Taiyo Yuden
På lager: 4.000
Taiyo Yuden
På lager: 3.450
Datablad
Murata Electronics
10 µF ±20% 25V Keramiske kondensatorer X5R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MLAST319LB5106MTNA01
DigiKeys varenummer
587-MLAST319LB5106MTNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MLAST319LB5106MTNA01
Beskrivelse
CAP CER 10UF 25V X5R 1206
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MLAST319LB5106MTNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)