MLAST21GAB7475KTNA01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Taiyo Yuden
På lager: 23.004
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Samsung Electro-Mechanics
På lager: 0
Datablad
Samsung Electro-Mechanics
4.7 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MLAST21GAB7475KTNA01
DigiKeys varenummer
587-MLAST21GAB7475KTNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MLAST21GAB7475KTNA01
Beskrivelse
CAP CER 4.7UF 25V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MLAST21GAB7475KTNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,053" (1,35mm)