MLASH21GSB5223KTNA01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.022 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X5R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MLASH21GSB5223KTNA01
DigiKeys varenummer
587-MLASH21GSB5223KTNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MLASH21GSB5223KTNA01
Beskrivelse
CAP CER 0.022UF 100V X5R 0805
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MLASH21GSB5223KTNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,053" (1,35mm)