MLASH105SB7152KFNA01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Taiyo Yuden
På lager: 12.074
Datablad
Murata Electronics
Murata Electronics
1500 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MLASH105SB7152KFNA01
DigiKeys varenummer
587-MLASH105SB7152KFNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MLASH105SB7152KFNA01
Beskrivelse
CAP CER 1500PF 100V X7R 0402
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MLASH105SB7152KFNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)