MLASE32MSB7226KPNB25 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 1.437
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 8.007
Datablad
På lager: 7
På lager: 303
På lager: 121
På lager: 457
Walsin Technology Corporation
KEMET
22 µF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MLASE32MSB7226KPNB25
DigiKeys varenummer
587-MLASE32MSB7226KPNB25TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MLASE32MSB7226KPNB25
Beskrivelse
CAP CER 22UF 16V X7R 1210
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MLASE32MSB7226KPNB25 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)