MLASE168AB5475MTNA01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Taiyo Yuden
På lager: 3.500
Datablad
TDK
Samsung Electro-Mechanics
4.7 µF ±20% 16V Keramiske kondensatorer X5R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MLASE168AB5475MTNA01
DigiKeys varenummer
587-MLASE168AB5475MTNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MLASE168AB5475MTNA01
Beskrivelse
CAP CER 4.7UF 16V X5R 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MLASE168AB5475MTNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)