MLASE042SB7102MWNA01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Murata Electronics
På lager: 0
Datablad
1000 pF ±20% 16V Keramiske kondensatorer X7R 01005 (0402 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MLASE042SB7102MWNA01
DigiKeys varenummer
587-MLASE042SB7102MWNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MLASE042SB7102MWNA01
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 16V X7R 01005
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
01005 (0402 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,016" L x 0,008" B (0,40mm x 0,20mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,009" (0,22mm)