MDMK4040TR47MF
DigiKeys varenummer
587-3244-2-ND - Tape & Reel (TR)
587-3244-1-ND - Afskåret tape (CT)
587-3244-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MDMK4040TR47MF
Beskrivelse
FIXED IND 470NH 4.6A 29 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
470 nH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 4.6 A 29mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MDMK4040TR47MF Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
7,5A
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
29mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Type
Tromlekerne, trådviklet
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
Ikke-standard
Induktans
Størrelse/dimension
0,157" L x 0,157" B (4,00mm x 4,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)