MDMK4040T1R5MF | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | MDMK4040T1R5MF |
Beskrivelse | FIXED IND 1.5UH 3.3A 65 MOHM SMD |
Producentens standard leveringstid | 7 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 1.5 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 3.3 A 65mOhm maks. Ikke-standard |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | MDMK4040T1R5MF Modeller |
Kategori | Strøm - Mætning (Isat) 3,7A |
Mfr | Afskærmning Afskærmet |
Serie | DC-modstand (DCR) 65mOhm maks. |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -40°C – 125°C |
Varestatus Aktiv | Induktansfrekvens - Test 100 kHz |
Type Tromlekerne, trådviklet | Monteringstype Overflademontering |
Materiale - Kerne | Pakke/hus Ikke-standard |
Induktans | Størrelse/dimension 0,157" L x 0,157" B (4,00mm x 4,00mm) |
Tolerance ±20% | Højde - Monteret (maks.) 0,047" (1,20mm) |