MDMK4040T1R5MF
DigiKeys varenummer
587-3242-2-ND - Tape & Reel (TR)
587-3242-1-ND - Afskåret tape (CT)
587-3242-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MDMK4040T1R5MF
Beskrivelse
FIXED IND 1.5UH 3.3A 65 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.5 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 3.3 A 65mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MDMK4040T1R5MF Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
3,7A
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
65mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Type
Tromlekerne, trådviklet
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
Ikke-standard
Induktans
Størrelse/dimension
0,157" L x 0,157" B (4,00mm x 4,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)