MDMK2020T1R0MM
DigiKeys varenummer
587-3230-2-ND - Tape & Reel (TR)
587-3230-1-ND - Afskåret tape (CT)
587-3230-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MDMK2020T1R0MM
Beskrivelse
FIXED IND 1UH 1.9A 64 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 1.9 A 64mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MDMK2020T1R0MM Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
2,9A
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
64mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
1 MHz
Type
Tromlekerne, trådviklet
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
Ikke-standard
Induktans
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,079" B (2,00mm x 2,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)