MCRLL103SC6224MFNA1J kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 694
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 5.290
Datablad
På lager: 0
0.22 µF ±20% 10V Keramiske kondensatorer X6S 0204 (0510 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MCRLL103SC6224MFNA1J
DigiKeys varenummer
587-MCRLL103SC6224MFNA1JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MCRLL103SC6224MFNA1J
Beskrivelse
CAP CER 0.22UF 10V X6S 0204
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL (omvendt geometri)
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0204 (0510 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,020" L x 0,039" B (0,52mm x 1,00mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,014" (0,35mm)