MCJCU32MLB7106MPPDT1
DigiKeys varenummer
587-MCJCU32MLB7106MPPDT1TR-ND - Tape & Reel (TR)
587-MCJCU32MLB7106MPPDT1CT-ND - Afskåret tape (CT)
587-MCJCU32MLB7106MPPDT1DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MCJCU32MLB7106MPPDT1
Beskrivelse
CAP CER 10UF 50V X7R 1210
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MCJCU32MLB7106MPPDT1 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)