MCJCE32MLB7226MPPDTJ kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 1.188
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
På lager: 940
Murata Electronics
Murata Electronics
22 µF ±20% 16V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MCJCE32MLB7226MPPDTJ
DigiKeys varenummer
587-MCJCE32MLB7226MPPDTJTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MCJCE32MLB7226MPPDTJ
Beskrivelse
CAP CER 22UF 16V X7R 1210
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MCJCE32MLB7226MPPDTJ Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)