MCASU105SCG100DFNA1J kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 5.900
Datablad
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Walsin Technology Corporation
KEMET
KEMET
TDK
YAGEO
YAGEO
TDK
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
10 pF ±0,5pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MCASU105SCG100DFNA1J
DigiKeys varenummer
587-MCASU105SCG100DFNA1JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MCASU105SCG100DFNA1J
Beskrivelse
CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MCASU105SCG100DFNA1J Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±0,5pF
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)