MCASU063SCG9R2DFNA01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 15.243
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Murata Electronics
På lager: 0
9.2 pF ±0,5pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0201 (0603 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MCASU063SCG9R2DFNA01
DigiKeys varenummer
587-MCASU063SCG9R2DFNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MCASU063SCG9R2DFNA01
Beskrivelse
CAP CER 9.2PF 50V C0G/NP0 0201
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
MCASU063SCG9R2DFNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±0,5pF
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)